777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Rady pro stěhování

Nejsou Vám jasné některé věci ohledně stěhování, balení předmětů nebo našich služeb? Přečtěte si přehled častých otázek našich zákazníků :

Kdy začít stěhovat?

Začněte už měsíc před stěhováním. Nemusíte mít rozmontované skříně a vše v krabicích, ale alespoň ne často využívané věci můžete mít připravené. Pokud chcete mít přestěhováno rychle, domluvte si služby stěhování včas a buďte připraveni.

Jak mít připravené věci na stěhování?

Základem je pořízení krabic na stěhování a dalšího obalového materiálu. Důležité je si pořádně rozmyslet, co všechno je třeba balit do ochranné fólie a co nikoli.

Je možné stěhovat skříně typu Ikea, dřevotřískové?

Při stěhování nábytku vyrobeného z dřevotřísky musíme dávat velký pozor. Pokud je dřevotřískový nábytek v pořádku, lze ho snadno rozebrat, převézt a opětovně složit. Samozřejmě se lépe převáží nábytek z masivu, ale my se nebojíme ničeho.

Co s těžkými předměty?

Určitě nám nahlaste vše těžké dopředu. Při stěhování menších bytů jsou k dispozici dva nebo tři zaměstnanci, kteří nepočítají se stěhováním 400kilového klavíru. Za těžká břemena považujeme předměty s hmotností nad 100 kg. Nemusíte tedy vše vážit, ale mějte střídmý odhad a vše oznamte včas.

Zajištění parkování při stěhování z modrých zón Prahy

Pro parkování našeho vozu je dobré, když si zákazník zajistí volný prostor co nejblíže ke vchodu. Tím se zajistí rychlejší chod stěhování a vyšší efektivita všech zaměstnanců.

Zabalte si, jako byste jeli na dovolenou.

Rozhodně nepočítejte s tím, že po několika těžkých hodinách či dnech stěhování si hned začnete vybalovat věci a začnete "normálně žít." Několik dní budete po stěhování potřebovat záložní plán. Zabalte si tedy na tři až čtyři dny své věci, jako byste jeli na dovolenou. Stačí to nejdůležitější, ale rozhodně nepodceňte přípravu. Kraťasy jsou v létě fajn, ale v noci je chladněji..

Stěhování domů Stěhování domů Stěhování domů Stěhování domů Stěhování domů Stěhování domů Stěhování domů Stěhování domů Stěhování domů Stěhování domů Stěhování domů
18.11.
Přezouváte pneumatiky?

Přezouváte pneumatiky a nevíte, kam s letňáky? 

04.11.
Podzimní nabídky stěhování

Stěhujete se teď na podzim v Praze a okolí a přemýšlíte, která stěhovací firma bude mít volno, a ještě nabídne stěhování nejlevněji? 

19.10.
Tipy na stěhování

Pokud se stěhujete, určitě nesmíte zapomenout na pár zásadních pravidel, které je nutné dodržet. 

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování