777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Podívejte se na nabídku stěhování od PROFIGROUP. 

Podzimní akce na stěhování bytů a rodinných domů v Praze 

Stěhování je lepší si naplánovat dlouhodobě dopředu. Ale co dělat, když se na nemovitost čekáte a neznáte přesný datum? Obvykle se termín stěhování dozvíte několik týdnů dopředu a stěhovací firmy mají tou dobou už plno. Dostali jste právě nyní zprávu od svého realitního makléře s termínem, kdy vám předají klíče od vašeho nového bydlení a nevíte, na koho se obrátit? Podívejte se na aktuální podzimní nabídku stěhování od PROFIGROUP.

stěhování bytu v Praze

Jak si rezervovat termín stěhování

Zavolejte si k nám na pobočku a domluvte si s našimi stěhováky termín, kdy k vám domů můžeme poslat technika. Ten s vámi projde veškeré náležitosti stěhování, připraví stěhovací plán, udělá cenovou nabídku a pokud se vám vše bude líbit, může se podepsat smlouva. V tuto chvíli už u nás máte pevně rezervovaný datum v diáři s konečnou cenou. U nás je cena za stěhování transparentní. S námi přesně víte, kolik za stěhování zaplatíte s předstihem. 

Proč si rezervovat stěhování u PROFIGROUP?

Naši stěhováci přistupují ke každému zákazníkovi individuálně. Neřešíme, zda budete chtít přestěhovat pouze krabice a odvézt je na novou adresu, nebo si objednáte stěhování na klíč. Záleží na vašich požadavcích, které vždy respektujeme. 

Stěhujeme více jak 16 let a za dobu naší praxe jsme se setkali s nejrůznějšími scénáři. Umíme stěhovat z vysokých pater bez výtahu i z těžko přístupných míst. Umíme stěhovat nejen interiéry, specializujeme se rovněž na vyklízení a skladování. Podívejte se na naše reference. Stěhování v Praze je naší každodenní prací a pomůže i vám. 

 

18.11.
Přezouváte pneumatiky?

Přezouváte pneumatiky a nevíte, kam s letňáky? 

04.11.
Podzimní nabídky stěhování

Stěhujete se teď na podzim v Praze a okolí a přemýšlíte, která stěhovací firma bude mít volno, a ještě nabídne stěhování nejlevněji? 

19.10.
Tipy na stěhování

Pokud se stěhujete, určitě nesmíte zapomenout na pár zásadních pravidel, které je nutné dodržet. 

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování