777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Jinak může dojít k nechtěnému poškození vaší nemovitosti!

Zvláštní pozor si dejte, pokud se stěhujete svépomocí

Stěhujete se svépomocí? Pak si dejte při stěhování pozor na několik zásadních věcí. Při manipulaci s těžkými předměty, může dojít k nechtěnému poškození vašeho majetku. Nejde jen o škody na nábytku, ale také na samotném obydlí. Rýhy na zdech, poškozené zárubně dveří, poškrábané parkety či prasklé kachličky jsou nejčastějšími typy poškození, které budou vyžadovat poměrně náročnou a drahou opravu. 

Určitě nechcete prodávat svůj byt nebo vracet pronajatý prostor svému majiteli v dezolátním stavu. To by se mohlo velmi prodražit! Abyste se podobným problémům vyhnuli, je důležité nic neuspěchat a vše si předem naplánovat. Pokud si budete počínat během stěhování zbrkle, může dojít kromě poškození interiéru také ke zranění. 

stěhování Pepe Jeans

Předem si stěhování naplánujte

Stěhování krabic je celkem hračka. Ale stěhování skříní, to už je oříšek. Jak se vejít do dveří a jak se vytočit na schodišti? Připravte si proto trasu, kudy nábytek přestěhujete a to až ke stěhovacímu vozu. Trasa musí být volná, dostatečně široká a ideálně bez překážek. 

Myslete na svoje možnosti

Každý kus nábytku něco váží. Pro stěhování skříně budete potřebovat minimálně dvě osoby. Ale většinou se doporučují 4. Poškození stěn a poškrábání podlah je ve většině případů výsledkem podceňování počtu lidí potřebných ke zvedání a přenášení těžších kusu nábytku do stěhovacího vozidla

Pro zjednodušení práce doporučujeme velké kusy nábytku rozložit. Nezapomeňte si nábytek před rozložením nafotit, abyste věděli, jak jej potom opět smontovat. Šroubky a úchytky vložte do sáčku, který připevněte do skříně, ke které patří. 

Není lepší pomoc od profesionálů?

Pokud nemáte vlastní stěhovací vůz, dostatečné zkušenosti a stěhovací pomůcky, levněji vás vyjde pomoc od stěhovací firmy PROFIGROUP. Podívejte se na naše reference, komu jsme v nedávné době pomohli se stěhováním v Praze a jejím okolí. 

 

18.11.
Přezouváte pneumatiky?

Přezouváte pneumatiky a nevíte, kam s letňáky? 

04.11.
Podzimní nabídky stěhování

Stěhujete se teď na podzim v Praze a okolí a přemýšlíte, která stěhovací firma bude mít volno, a ještě nabídne stěhování nejlevněji? 

19.10.
Tipy na stěhování

Pokud se stěhujete, určitě nesmíte zapomenout na pár zásadních pravidel, které je nutné dodržet. 

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování