777 997 899 POPTÁVKA
Stěhování Praha Stěhování Plzeň Rychlé a levné stěhování
a vyklízení bytů

STĚHOVÁNÍ PRAHA

Expresní služby bez příplatků a krabice zdarma POPTEJTE NÁS

Objednejte si sklad u PROFIGROUP! Nabízíme sklady k pronájmu od 1m2 až po velké sklady, kam se vám vejde i motorka. 

Volný sklad k pronájmu se na podzim vždycky hodí 

Především na podzim přichází jedna důležitá otázka. Kam s vaším skútrem, motorkou, letními pneumatikami a vybavením zahrady? Kam uskladnit nábytek, gril, zahradní techniku a jiné věci, které se teď před zimou do garáže nechtějí vejít? Pomoc je jednoduchá! Pronajměte si sklad u PROFIGROUP. 

pronájem skladů Praha

Co nabízejí skladové prostory u PROFIGROUP

Zavolejte si našeho technika a domluvte si s ním velikost skladu, který se vám bude hodit. S námi ušetříte velké výdaje rodinného rozpočtu, protože pronajímáme sklady od 1 m2, a tak se nestane, že byste platili za zbytečně velký sklad.

Pak už stačí jen veškeré věci připravit na stěhování. Nevíte si rady, jak správně věci zabalit? I s tím vám pomohou naši stěhováci. Když je vše připravené na odvoz, naši stěhováci v dohodnutém termínu vše vyzvednou a odvezou do našich skladů. Ty jsou moderní, čisté a suché. U nás můžete klidně skladovat i knihy, oblečení, nábytek apod. Až budete potřebovat, stěhováci vám opět vaše vybrané věci (nebo všechno) přivezou k vám domů. Pronajímáme sklady na klíč. Nemáte žádnou starost s dopravou ani manipulací s věcmi. 

Objednejte si sklad u PROFIGROUP právě nyní

Sklady v Praze představují možnost, jak získat levně další úložný prostor, aniž byste museli kupovat novou garáž či sklepní kóji. Jednoduše si sklad pronajměte. Obraťte se na naše techniky, kteří vám doporučí velikost skladu přesně pro vaše účely. Získejte tak prostor, který byste jinak museli draze kupovat. Pronájem skladů zajišťujeme nejlevněji v Praze a okolí.  Podívejte se do referencí, kdo u nás využívá pronájem skladů. 

 

18.11.
Přezouváte pneumatiky?

Přezouváte pneumatiky a nevíte, kam s letňáky? 

04.11.
Podzimní nabídky stěhování

Stěhujete se teď na podzim v Praze a okolí a přemýšlíte, která stěhovací firma bude mít volno, a ještě nabídne stěhování nejlevněji? 

19.10.
Tipy na stěhování

Pokud se stěhujete, určitě nesmíte zapomenout na pár zásadních pravidel, které je nutné dodržet. 

Stěhování Praha
Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů | Obchodní podmínky stěhování